EN
Všechny kategorie

Profil společnosti

Domů>O HNAC>Profil společnosti

HNAC Technology Co., Ltd. (akciový kód: 300490) je velká společnost kotované na burze, která poskytuje celková řešení pro ochranu vody, elektrickou energii, ochranu životního prostředí a úpravu vody a průmyslovou kontrolu atd. HNAC má 6 základen v Changsha, Peking, Wuhan a město Shenzhen v Číně, které mají zahraniční pobočky a kanceláře ve Středoafrické republice, Chile, Pákistánu, Indonésii, Uzbekistánu a Zambii.


HNAC má globální podíl na trhu automatizačních řídicích zařízení pro elektrárny a čerpací stanice, což je Mezinárodní organizace pro průmyslový rozvoj Organizace spojených národů pro výrobu řídicích zařízení pro malé vodní elektrárny. HNAC je členem International Hydropower Association a autorizován jako hlavní navrhovatel více než 10 čínských národních průmyslových norem v oblasti ochrany vod, vodní energie a nové energie.


HANC má téměř 30 let zkušeností s realizací projektů a nabízí komplexní služby, jako je průzkum a návrh, výroba zařízení, implementace inženýrství, inteligentní provoz a údržba a investice a financování.

Žhavé kategorie