EN
Všechny kategorie

Projekt Nová energie

Domů>Inženýrský dodavatel>Projekt Nová energie

Projekt Nová energie

Projekt Nová energie


Společnost HNAC se spoléhá na roky energetických technologií a tržních výhod a ve spolupráci se strategickými partnery se zavázala poskytovat kompletní řešení systémové integrace přizpůsobené svým uživatelům. HNAC distribuuje trh skladování energie ve formě průmyslového řetězce, poskytuje komplexní služby poradenství, designu, výzkumu a vývoje, výroby, konstrukce a provozu a údržby.
Větrná energie: Vynikající systémový integrátor, schopnosti řízení jemného inženýrství a řízení nákladů, klíčový směr investic do vývoje
Solární energie: Zkušenosti s vývojem celého procesu a investiční výstavbou, kompletní schopnost EPC. Poskytování komplexního řešení
Použití: větrná energie, solární energie, vodní energie, nabíjecí hromada a energetický systém atd. 

Odeslat dotaz
Aplikace
Výroba větrné energie
Nabíjecí hromada a napájecí systém
Řízení výroby energie
Malá zařízení na výrobu energie
Fotovoltaické vodní čerpadlo
Dopravní pole, jako jsou navigační světla
Komunikační/komunikační pole
Ropná, námořní a meteorologická pole
Napájecí zdroj pro domácí lampy
Fotovoltaické elektrárny
Podpůrná vozidla
Solární výroba vodíku
Vesmírné solární elektrárny atd
Typický projekt
 • 1. 宁乡、湘潭、沅江、津市分散式风电项目 副本
  Decentralizované projekty větrné energie v Ningxiang, Xiangtan, Yuanjiang a město Jinshi, provincie Hunan

  Projekt má investici ve výši více než 500 milionů CNY se 7 decentralizovanými větrnými elektrárnami rozmístěnými v Changsha, Ningxiang, Xiangtan, Yuanjiang, Changdejin a dalších místech v Hunan.

 • 2. 泸溪县93个贫困村光伏扶贫项目 副本
  Projekt fotovoltaické elektrifikace venkova okresu Luxi

  Projekt, distribuovaný v 93 chudých vesnicích v okrese Luxi, má stavební rozsah více než 13 MW, roční kapacitu výroby elektřiny asi 12 milionů kWh a příjem z výroby elektřiny více než 10 milionů CNY.

 • 600.450
  Hunan Shaoyang Chengbu Rulin 100MW/200MWh energetická akumulační elektrárna

  Rozsah výstavby je 100 MW/200 MWh a celková investice je asi 400 milionů CNY. Je to největší energetická akumulační elektrárna na straně sítě v provincii Hunan a největší energetická akumulační elektrárna na straně sítě investovaná sociálním kapitálem v Číně.

 • 4. 阳光100充电站 副本
  Nabíjecí stanice Sunshine 100

  Projekt se nachází na severní straně západního konce mostu Houzishi v okrese Yuelu, město Changsha. Je vybaveno 46 nabíjecími pistolemi, 3 sadami 360kW nabíjecích pilotů na zemi a 20 sadami 7kW AC nabíjecích pilotů v podzemní garáži pro poskytování nabíjecích služeb pro vozidla.

 • 5. 国网湖南郴州韭菜坪新能源配套储能站 副本
  State Grid Hunan Chenzhou Jiucaiping Energy Storage Station

  Projekt, postavený v Jiucaiping, Chenzhou, má stavební rozsah 22.5 MW/45 MWh. Působí v modelu leasingu zařízení, včetně leasingu pro bateriový systém, posilovací kabinu s proměnným proudem a systém EMS.

DOTAZ

Žhavé kategorie