EN
Všechny kategorie

Řešení systému skladování energie

Domů>Dodavatel produktů>Řešení systému skladování energie

1
2
3
4
5
6
Řešení systému skladování energie
Řešení systému skladování energie
Řešení systému skladování energie
Řešení systému skladování energie
Řešení systému skladování energie
Řešení systému skladování energie

Řešení systému skladování energie


HNAC může dodávat produkty pro ukládání energie, které zahrnují integrovaný stroj s optickým úložištěm, konvertor pro ukládání energie a úložiště energie boxového typu:

1. Integrovaný stroj s optickým úložištěm: Stroj s integrovaným optickým úložištěm je zařízení, které je připojeno k fotovoltaickému poli, bateriovému systému a síti (a/nebo zátěži) k realizaci přeměny elektrické energie. Může řídit proces fotovoltaického vybíjení a proces nabíjení a vybíjení baterie. Provedením AC-DC konverze může přímo dodávat AC zátěž bez elektrické sítě.

2. Konvertor akumulace energie: V elektrochemickém systému akumulace energie, což je zařízení, které je zapojeno mezi bateriový systém a síť (a/nebo zátěž) k realizaci obousměrné přeměny elektrické energie. Může řídit proces nabíjení a vybíjení baterie a provádět konverzi AC-DC. Může také přímo dodávat energii do AC zátěže.

U výše uvedených dvou zařízení lze malé produkty pro ukládání energie použít pro scénáře, jako je domácí napájení, napájení v terénu a komunikační základnové stanice, a velké a střední produkty pro ukládání energie lze použít pro scénáře, jako je energie na straně výroby úložiště, úložiště energie na straně sítě a úložiště energie v mikrosíti.

3. Skladování energie krabicového typu: Za účelem propagace a aplikace produktu byly vyvinuty čtyři standardní produkty PCS s kontejnerem, čtyři standardní produkty pro integrovanou kabinu s posilovačem PCS a další produkty pro skladování energie krabicového typu PCS a systémy skladování energie krabicového typu. lze přizpůsobit a rozvíjet. Systém skladování energie lze přizpůsobit a navrhnout podle různých potřeb uživatelů. Může splňovat požadavky různých scénářů a různých kapacit, jako je špičková modulace/frekvenční modulace, multi-výkonový mikrosíťový systém a rychlé záložní napájení.

Odeslat dotaz
Představení produktu

Charakteristiky tří hlavních kategorií produktů pro ukládání energie zahrnují integrované stroje pro optické ukládání, konvertory pro ukládání energie a zásobníky energie boxového typu:

1. Integrovaný stroj s optickým úložištěm:
A. Integrované řešení podporuje současný přístup k zátěžím, bateriím, rozvodným sítím, dieselovým generátorům a fotovoltaice;
B. Integrovaná funkce EMS, napájení je bezpečné a stabilní a míra využití nové energie je maximalizována;
C. Plynulé přepínání mezi stavy on-grid a off-grid, nepřerušované napájení zátěže;
D. Kompletní ochranná funkce pro ochranu stroje a baterie typu vše v jednom;
E. Flexibilní podpora pro lithiové baterie a olověné baterie
F. Fotovoltaický regulátor lze rozšířit, aby se usnadnila flexibilní konfigurace fotovoltaické kapacity

2. Měnič akumulace energie:
A. Díky inteligentní kompenzaci jalového výkonu a funkcím kompenzace harmonických můžete efektivně zlepšit kvalitu elektrické sítě;
B. S ostrůvkovou ochranou a nízkonapěťovou funkcí průjezdu (lze nastavit);
C. Inteligentní chod vpřed a vzad pro zlepšení spolehlivosti systému;
D. DSP design realizuje plně digitální řízení modulu měniče pro ukládání energie;
E. Vícenásobné bezpečnostní ochrany, AC a DC ochrana proti přepětí a podpětí, ochrana proti zkratu;
F. Přijměte pokročilou technologii aktivní korekce účiníku ke snížení rušení harmonických složek do rozvodné sítě;
G. Má půlvlnnou nosnost a dobrou přizpůsobivost zátěži.

3. Sklad energie krabicového typu:
A. Přizpůsobitelný design, aby vyhovoval různým potřebám zákazníků;
B. Tříúrovňová architektura systému BMS, bezpečná a spolehlivá;
C. Vysoká integrace systému, integrovaný bateriový systém, PCS, systém řízení energie, systém řízení teploty, systém požární ochrany, systém kontroly přístupu atd.;
D. Včetně izolovaného typu a neizolovaného typu;
E. Milisekundové přepínání lze použít jako záložní zdroj energie pro důležitá zařízení;
F. Disponuje kompletní komunikací, monitorováním, řízením, ovládáním, funkcemi včasného varování a ochrany, dlouhodobým nepřetržitým a bezpečným provozem, detekcí stavu provozu systému prostřednictvím hostitelského počítače, kompletními schopnostmi analýzy dat a funkcemi nouzového napájení.

1
2
3
4
5
6
DOTAZ
Související zboží

Žhavé kategorie