EN
Všechny kategorie

Projekt ochrany životního prostředí a úpravy vody

Domů>Inženýrský dodavatel>Projekt ochrany životního prostředí a úpravy vody

Projekt ochrany životního prostředí a úpravy vody

Projekt ochrany životního prostředí a úpravy vody


HNAC může poskytnout kompletní inženýrské kontraktační služby včetně návrhu, nákupu a výstavby, zajišťujeme také financování na základě požadavků zákazníků.

Zúčastnili jsme se mnoha projektů čištění odpadních vod EPC, včetně projektu čištění komunálních odpadních vod, čištění výluhů ze skládek, čištění odpadních vod, čištění průmyslových vod atd. Můžeme také navrhnout a postavit projekt obecního vodovodu, projekt vodovodu, projekt městského zásobování vodou, projekt bezpečnosti pitné vody na venkově atd.

Odeslat dotaz
Aplikace
Městské zásobování vodou
Venkovská pitná voda
Integrace městského a venkovského zásobování vodou
Posilovací čerpací stanice, sekundární přívod vody
Čištění komunálních odpadních vod
Městské domácí čištění odpadních vod
Čištění odpadních vod v papírenském průmyslu
Hloubková léčba ve farmaceutickém průmyslu
Čištění odpadních vod v železářském a ocelářském průmyslu
Petrochemické čištění odpadních vod
Komplexní kanalizace v průmyslovém parku atd
Typický projekt
 • pr01
  Městská vodárna – vodárna Nanjing Beihekou

  Beihekou Water Plant je první domácí vodárna navržená a postavená výhradně Číňany a největší v Nanjingu a jedna z největších vodáren v Číně. S měřítkem dodávek vody 1.2 milionu t/d dodává více než polovinu vody v městské oblasti Nanjing. Přijímá metodu flokulace a sedimentace + filtraci a dezinfekci jako hlavní proces a automatický řídicí systém pro monitorování celého závodu.

 • pr02
  Městská čistírna odpadních vod – okresní čistírna odpadních vod Changsha Kaifu

  Kapacita projektu byla zvýšena na 300,000 1 tun/den a kvalita odpadních vod dosáhla po modernizaci úrovně 3 standardu. Přijímá MSBR+BAF pro hlavní proces a DCS pro realizaci XNUMXD monitorování.

 • 石化-利华益炼油 副本
  Průmyslové čištění odpadních vod – systém odsolené vody skupiny Lihuayi

  Projekt s kapacitou asi 4000 m³/h a hlavním procesem MMF+UF+DRO+EDI je v současnosti jedním z největších projektů využívajících metodu plné membrány v Číně a prvním projektem využívajícím vodu ze žluté řeky jako zdroj vody. celomembránové metody k výrobě odsolené vody jako napájecí vody kotle.

 • 湘醴盐化 副本
  Průmyslová úprava čisté vody—— Projekt renovace systému na salinaci a výrobu soli Xiangli v Hunanu

  Projekt je instalován s 1 sadou 15MW generátoru parní turbíny a je navržen s 2x40t/h odsolenou vodní stanicí, která využívá proces Multimediální filtr + ultrafiltrace + dvoustupňová reverzní osmóza + EDI k výrobě přídavné vody pro 2 sady 75t/h středoteplotní a středotlaké (3.82Mpa, 450°C) CFB kotlové jednotky. Kvalita upravované vody po úpravě splňuje požadavky GB/T 12145-2016.

 • 晨鸣纸业 副本
  Opětovné použití regenerované vody – projekt EPC pro recyklaci recyklované vody skupiny Chenming

  S kapacitou 110000 70 m³/d jde o největší projekt recyklace vody v papírenském průmyslu v Číně s mírou regenerace vody více než 19.04 %, spotřebou vody 19.04 milionů m³/rok a snížením vypouštění odpadních vod o XNUMX milionů m³/r.

 • 蒙西工业园 副本
  Nulové vypouštění – čištění odpadních vod v průmyslovém parku Mengxi a projekt nulového vypouštění

  Celková plánovaná plocha průmyslového parku Mengxi je 140 XNUMX㎡. Na žádost místního úřadu pro ochranu životního prostředí by měl být odpadní voda z čistírny odpadních vod v parku znovu využita, ale ne vypouštěna, a koncentrovaná solanka by se měla odpařit, ale nevypouštět. HNAC a Grant, její dceřiná společnost, poskytly pro projekt pokročilé čištění odpadních vod a řešení s nulovým vypouštěním.

 • 苏银工业园
  Rekultivovaný projekt opětovného použití vody v průmyslovém parku Yinchuan Suyin

  Projekt o měřítku 12,500 XNUMX m³/d využívá ultrafiltraci + dvoustupňovou reverzní osmózu + MVR odpařování a krystalizaci jako hlavní proces k regeneraci koncové části čistírny odpadních vod. Kvalita vody po úpravě dosahuje úrovně zemského povrchu III.

DOTAZ

Žhavé kategorie