EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

[Dobré zprávy] HNAC Maoming Binhai Projekt údržby společnosti pro investice do vodovodní vody v nové oblasti oficiálně zahájen

Čas: 2020-12-18 Hity: 252

Projekt zásobování vodou Maoming Binhai New Area byl investován a postaven společností Maoming Binhai New Area Urban Investment and Development Co., Ltd. a generálním dodavatelem EPC projektového oddělení Maoming společnosti China Railway Seventh Bureau Xi'an Company. HNAC poskytla pro projekt veškeré elektromechanické vybavení, softwarové platformy a podpůrné služby vybavení. Což překonalo rekord nejkratší doby výstavby u podobných projektů.

Obrázky 1

[HNAC dosahuje velkého úspěchu] Projekt nové vodní elektrárny Guangdong Maoming Binhai překonal rekord v nejkratší době výstavby podobných projektů v provincii Guangdong

Ať už se jedná o cestování tisíce mil na místo projektu během epidemie, abyste zajistili průběh projektu, nebo o koordinaci přiměřeného harmonogramu zákazníka pro dokončení úkolu zásobování vodou během procesu výstavby, profesionalita a přísnost technického týmu projektu HNAC získal jednomyslnou pochvalu od zákazníků. Zákazník si v uvedeném období prověřil možnosti služeb inteligentního řízení provozu a údržby společnosti, vysoce ocenil technologii a úroveň řízení společnosti a podepsal smlouvu o údržbě projektu za účelem dalšího prohloubení spolupráce.

V souladu s charakteristikami a rozsahem projektu společnost zřídila projektové oddělení vodovodní vody v nové oblasti Maoming Binhai společnosti HNAC Technology, vybavené projektovými manažery, inženýry údržby zařízení a technickými školícími inženýry, aby poskytovali služby údržby projektového zařízení a poskytovali čistou vodu. v souladu s normami kvality odpadních vod na pravidelném základě služeb úpravy vody. Ve stejné době společnost HNAC poskytla technické školení příslušným zaměstnancům vlastníka a spolupracovala se zákazníky na vybudování vodního závodu Binhai New Area Water Plant na srovnávací podnik pro zásobování vodou v Maomingu.

图片 2 副本

Dne 14. prosince dopoledne proběhlo v Maoming Binhai New Area Water Investment Co., Ltd. (dále jen jako "Vodní investiční společnost"). Akce se zúčastnili Yang Houde, generální ředitel investiční společnosti, Wu Xiaofang, zástupce generálního ředitele divize inteligentního provozu a údržby HNAC, a Li Donglin, asistent generálního ředitele divize ochrany vod. Ceremoniálu předsedal Cai Tingting, ředitel oddělení integrovaného řízení společnosti Water Investment Corporation.

图片 3 副本

Yang Houde, generální ředitel vodohospodářské investiční společnosti, upozornil, že vodohospodářská investiční společnost by měla vycházet z potřeb rozvoje vodárenství v oblasti Binhai New Area a usilovat o vybudování kvalitního vodárenského provozu a provozu. platforma v Binhai New Area. Službu údržby vodáren poskytovanou HNAC je nutné brát jako příležitost k proškolení talentů a páteřních sil provozu vodáren a managementu vod k dosažení samostatného provozu vodovodního systému, bezpečného řízení výroby a údržby.

Obrázky 4

Jako lídr v oblasti multienergetických IoT technologií je HNAC odhodlána být „očima a mozkem vlastníků“, poskytovat diverzifikované a přizpůsobené prvotřídní inteligentní služby řízení provozu a údržby a společně napsat novou kapitolu v oboru zásobování vodou v Nová oblast Binhai.


 Další čtení:


Projekt zásobování vodou v nové oblasti Maoming Binhai (EPC) Nově postavená vodní elektrárna se nachází na křižovatce Maoming Port Avenue a 325 National Road v Binhai New Area. Celková výměra pozemků je asi 109 akrů. Celkové projektové měřítko vodárny je 100 tisíc m³/d. Stavební rozsah tohoto projektu je 50 tisíc m³/d. Projekt využívá inteligentní systém úpravy vody MTC-3W k řízení celého výrobního procesu zahrnujícího několik velkých společností, včetně elektrické, mechanické a úpravy vody. Obsluha, provoz, údržba, odstraňování poruch a údržba zařízení musí být vybavena odbornou kvalifikací a větším počtem pracovníků Provozního managementu s vysokou akademickou úrovní, dovednostmi v oblasti obsluhy a údržby. HNAC poskytuje služby inteligentní údržby pro vodárenskou elektrárnu v Binhai New Area prostřednictvím technického školení + údržby zařízení k zajištění efektivního a bezpečného provozu zařízení a systémů.

Předchozí: [Retrográdní, vyplutí] Projekt HNAC Nauru Smart Grid začal hladce

Další: HNAC Technology úspěšně podepsala projekt EPC rozvodny Tanzanie

Žhavé kategorie