EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

HNAC pomohla odvodňovací čerpací stanici okresního úřadu pro zemědělství a vodu Huiyang

Čas: 2021-04-27 Hity: 90

Za účelem dalšího zlepšení obchodních schopností a provozních dovedností obsluhy a řídícího personálu odvodňovací čerpací stanice v okrese Huiyang a přizpůsobení se potřebám rozvoje ochrany vody v nové situaci. V současné době proběhl v Yongliang Odborný úřad pro zemědělství, venkov a ochranu vody okresu Huiyang ve městě Huizhou, provincie Guangdong (dále jen „Úřad pro zemědělství a vodu“) školení o dovednostech obsluhy a údržby odvodňovací čerpací stanice. Diwei Management Office v okrese Huiyang.
Slavnostnímu zahájení školicího kurzu předsedal Liu Yaorong, zástupce ředitele Úřadu pro zemědělství a vodu v okrese Huiyang, město Huizhou, provincie Guangdong. Příslušné osoby odpovědné za zemědělský a vodohospodářský úřad, lidovou vládu města Liangjing, lidovou vládu města Pingtan, správní úřad Pingtan Diwei, řeku Danshui řeku Danao s celkem 32 obchodními páteřemi z Úřadu pro řízení inženýrství a správního úřadu Yongliang Diwei výcvik.

Obrázky 1


Další čtení:


Jednotka řízení projektů ochrany vody okresního úřadu pro zemědělství a vodu Huiyang má celkem 12 odvodňovacích stanic, Kancelář správy řeky Danshui River Danao, Kancelář správy hrází Yongliang a Kancelář správy hrází Pingtan. Od ledna 2021 společnost Huazi Technology poskytla 12 odvodňovacím stanicím v okrese Huiyang kontroly zařízení, pravidelnou údržbu a pravidelnou údržbu, včetně vodních čerpadel, motorů, vysokonapěťových a nízkonapěťových zařízení, počítačového monitorování a ochrany, stejnosměrných systémů, bran a kladkostrojů. Údržba a preventivní testy a poskytování služeb, jako je sezónní povodňová služba, nouzové záchrany a technické školení.

Obrázky 2

Obrázky 3

Předchozí: 181 milionů! HNAC vyhrál nabídku na dodávku a instalaci elektromechanického zařízení pro vodní elektrárnu Kandaji v Nigeru

Další: [Retrográdní, vyplutí] Projekt HNAC Nauru Smart Grid začal hladce