EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

Inteligentní provoz a údržba HNAC Poznámky k obchodnímu růstu: Projekt údržby elektrického, budícího a stejnosměrného systému čerpací stanice města Beijiao

Čas: 2021-07-07 Hity: 53

[Průvodce]
Společnost HNAC, která se spoléhá na výhody celého průmyslového řetězce, silnou technickou platformu, profesionální tým provozu a údržby, vyspělý systém řízení a vědecké metody provozu a údržby, poskytuje ochranu vody, vodní energii, transformaci a distribuci, distribuční sítě, ochranu životního prostředí. ochrana úpravy vody a nová energie. Uživatelé v jiných oblastech poskytují provoz zařízení, údržbu a generální opravy, které vám pomohou vyřešit problémy, jako jsou personál, management, technologie a výhody. Společnost HNAC byla v červnu 2021 oceněna titulem „Přední výrobce inteligentního provozu a údržby v Číně“.

Obrázky 1

Aby mohla společnost HNAC lépe sloužit zákazníkům, čelí diverzifikovaným potřebám výroby energie a spotřeby energie a pomocí informačních technologií, jako je internet věcí, velká data a umělá inteligence, bylo vybudováno multienergetické datové centrum IoT, aby bylo dosaženo hluboká integrace toku energie a toku informací. V současné době je datové centrum propojeno se stovkami míst, aby doprovázelo bezpečný a efektivní provoz uživatelských závodů.

Obrázky 2

V roce 2018 společnost provedla projekty údržby elektrických, budicích a stejnosměrných systémů 13 čerpacích stanic ve městě Beijiao. Díky spolehlivému systému řízení údržby a údržby a dobré profesionální kvalitě personálu provozu a údržby na místě využívá společnost vynikající technologii k vývoji elektrických, budicích a stejnosměrných systémů atd. Zařízení je pravidelně kontrolováno a udržováno. Zároveň je v pohotovostní službě pro silné deště a povodně dosáhnout rychlé reakce na mimořádné události a zajistit bezpečný a stabilní provoz 13 čerpacích stanic. Z tohoto důvodu nám zaměstnavatel udělil vysoké uznání a pochvalu. Po vypršení smlouvy získal první místo ve výběrovém řízení a obnovil smlouvu na údržbu elektrického, budícího a stejnosměrného systému 19 čerpacích stanic ve městě Beijiao.

Měřítko projektu

Projekt provozu a údržby zahrnuje od roku 2018 do roku 2020 vybavení elektrorozvodny 13 čerpacích stanic v počtu 23 transformátorů, 75 vysokonapěťových skříní, 54 nízkonapěťových skříní, 16 kondenzátorových skříní, 29 budicích zařízení a DC obrazovky;
Od roku 2021 do roku 2023 bude projekt provozu a údržby navýšen na 21 hradlových stanic a zařízení silnoproudé rozvodny v budově vodohospodářství, jejichž počet je 31 transformátorů, 92 vysokonapěťových skříní, 80 nízkonapěťových skříní, 22 kondenzátorů skříní a 30 budicích zařízení a stejnosměrného stínění.

图片 3 副本

Zaměstnanci

Současný tým údržby tvoří 9 lidí, z toho 1 vedoucí projektu se středním titulem elektromechanik nebo elektrotechnik a 8 údržbářů se zvláštním provozním průkazem (elektrikář).

Obrázky 4

Obrázky 5

Tým údržby pravidelně hlásí stav zařízení

Obsah služby

●Pravidelně provádějte kontrolu zařízení, údržbu, generální opravy a preventivní testy.

●Nouzová služba a reakce na mimořádné události.

●Technická podpora, jako je úprava zařízení a technické školení personálu ve službě.

●Inteligentní řízení a kontrola stavu zařízení.

Obrázky 6

Tým údržby pro údržbu zařízení

Předchozí: HNAC Účast na 12. mezinárodním fóru Infrastructure Investment and Construction Summit Forum

Další: [Projektové zprávy] Elektrárna Chenzhou Jiucaiping Energy Storage byla úspěšně připojena k síti pro zkušební provoz