EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

HNAC Účast na 12. mezinárodním fóru Infrastructure Investment and Construction Summit Forum

Čas: 2021-07-24 Hity: 198

Od 22. do 23. července se v Macau konalo „12. fórum mezinárodního summitu o investicích do infrastruktury a stavebnictví“, které spolufinancovala Čínská mezinárodní asociace dodavatelů a Macao Trade and Investment Promotion Agency. Setkání se zúčastnili generální ředitel HNAC International Zhang Jicheng, zástupce generálního ředitele Li Na, asistent generálního ředitele Chu Aoqi a marketingový ředitel Qiu Jing.

Obrázky 1

He Yicheng, generální ředitel zvláštní administrativní oblasti Macao, Fu Ziying, ředitel styčného úřadu ústředního výboru Macaa, Yao Jian, zástupce ředitele, Ren Hongbin, asistent ministra obchodu, Liu Xianfa, zvláštní komisař zahajovacímu ceremoniálu spolupředsedal úřad komisaře ministerstva zahraničních věcí v Macau, předseda Legislativní rady Zvláštní administrativní oblasti Macao Gao Kaixian a diplomatičtí vyslanci ze 42 zemí v Číně a šéfové mezinárodních finančních institucí fóra. Jako nejvlivnější průmyslová událost v oblasti současných mezinárodních investic do infrastruktury a výstavby se toto fórum konalo na téma „Spojení rukou k podpoře nového rozvoje mezinárodní spolupráce v oblasti infrastruktury“ a probíhalo v kombinaci online a offline metod, přitahuje účastníky ze 71 zemí a regionů. Více než 1,300 lidí z více než 500 jednotek v regionu se zúčastnilo diskutovat o otázkách, jako jsou nové příležitosti pro rozvoj průmyslu v postepidemické éře, zelený rozvoj a finanční inovace.

Ve svém projevu na zahajovacím ceremoniálu He Yicheng uvedl, že Mezinárodní fórum pro infrastrukturu se rozvinulo v důležitou platformu pro pokrok ve výstavbě „Pásu a stezky“ a prohlubování spolupráce mezi Čínou a portugalsky mluvícími zeměmi v oblasti infrastruktury. China Unicom a pravidla a standardy „Soft Unicom“ přispěly svými přednostmi.

Obrázky 2

He Yicheng, generální ředitel zvláštní administrativní oblasti Macao, přednáší projev

Tváří v tvář dopadu nové epidemie korunové pneumonie Ren Hongbin prosazoval, aby země podporovaly propojení regionální infrastruktury, dosahovaly doplňkových výhod, vyjednávaly o společné výstavbě a sdílely výsledky; inovovat modely investic a financování, rozšířit kanály financování infrastruktury; podporovat zelený rozvoj a inovovat, aby vedly výstavbu nové infrastruktury

Obrázky 3

Náměstek ministra obchodu Ren Hongbin vystoupil s projevem

Na schůzce předsedal Fang Qiuchen, předseda Čínské obchodní komory pro zahraniční dodavatele, vydání národního indexu rozvoje infrastruktury „Pás a cesta“ (2021) a zprávy o národním indexu rozvoje infrastruktury „Pás a cesta“ (2021 ), aby průmysl pochopil Trendy a příležitosti mezinárodního trhu infrastruktury v postepidemické éře poskytují cenné reference a intelektuální podporu.

Obrázky 4

Fang Qiuchen, prezident Čínské mezinárodní asociace dodavatelů, předsedal fóru

Během tohoto období zástupci a hosté HNAC vedli důkladnou komunikaci a výměnu informací o rizicích a výzvách, kterým čelí rozvoj infrastruktury v zemích „Pásu a stezky“ v nové situaci, a společně diskutovali o tom, jak aplikovat energii, ochrana, ochrana vod a průmyslová informatizace v budoucnosti. Spojte své síly v terénu, abyste posílili spolupráci a podpořili realizaci více spolupracujících projektů. Zároveň se také podělili o své zkušenosti s vyslanci v Číně z Keni, Senegalu, Angoly, Peru, Zimbabwe a dalších zemí na témata, jako je energetická výstavba, řízení a kontrola provozu a údržby a bezpečnost venkovských vod. Jako high-tech podnik s multienergetickou technologií IoT jako jádrem bude HNAC efektivně komunikovat s vládou, podniky a dalšími stranami, pokud jde o technologie, produkty a služby, a bude zkoumat nové cesty a nová opatření pro mezinárodní spolupráci za účelem společné podpory. Mezinárodní spolupráce v oblasti infrastruktury může přispět k vysoce kvalitnímu a udržitelnému rozvoji.

Obrázky 5

Skupinová fotografie účastníků HNAC

Předchozí: Prezident Středoafrické republiky se účastní ceremoniálu dokončení vodní elektrárny Boali 2

Další: Inteligentní provoz a údržba HNAC Poznámky k obchodnímu růstu: Projekt údržby elektrického, budícího a stejnosměrného systému čerpací stanice města Beijiao

Žhavé kategorie