EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

Prezident Středoafrické republiky se účastní ceremoniálu dokončení vodní elektrárny Boali 2

Čas: 2021-08-12 Hity: 52

Dne 11. srpna 2021 se v místě projektu v Boali City, provincie Umberambako, Středoafrická republika, konala obnova a výstavba vodní elektrárny Boali 2, největší vodní elektrárny ve Středoafrické republice, kterou provedla společnost HNAC.

Obrázky 1

Prezident Středoafrické republiky Faustin Alchange Tuvadra, předseda Národního shromáždění Sarangi, premiér Henry-Marie Dondela, čínský velvyslanec ve střední Africe Chen Dong, čínský poradce Úřadu pro obchodní spolupráci Číny a Afriky Gao Tiefeng, Iris, zástupkyně Africké rozvojové banky Group, ministryně energetiky a vodního rozvoje, guvernérka a viceguvernérka provincie Umberram Bako, předsedkyně mise města Boali a členka parlamentu, generální ředitelka Čínsko-africké elektrické společnosti a související úředníci, ceremonie se zúčastnili zástupci China Gezhouba Group, HNAC Technology Co., Ltd, Shanxi Construction Investment Group a dalších zúčastněných stran, úředníci z Boali City a zástupci mas. Prezident Tuvadela, svědkem více než 300 vyslanců z různých zemí a místních lidí, zahájil operaci výroby energie jedním kliknutím a místní mainstreamová média jako Central African National Television, „Zango Afrika“ a Central African National News Agency následovala a informovala o tom. v reálném čase. Projektový manažer HNAC Yang Xian byl pozván k účasti na slavnostním dokončení jménem společnosti a převzal „Prezidentskou medaili“ udělenou prezidentem Středoafrické republiky.

Ceremoniál předávání cen

图片 2 副本

Prezident Tuvadela na ceremoniálu pronesl projev a srdečně blahopřál k dokončení projektu Boali 2 podle harmonogramu a kvality. Řekl, že provoz výroby elektřiny v rámci projektu vyřešil problém s elektřinou místních lidí a přinesl místním lidem užitek. Je svědectvím dlouhotrvajícího přátelství mezi oběma zeměmi. Upřímně poděkoval čínským podnikům za stavební podporu poskytnutou Středoafrické republice a vysoce ocenil tvrdou práci účastníků projektu.

图片 3 副本

Prezident Tuvadela kontroluje projekt Boali 2

Obrázky 4

Obrázky 5

Prezident Tuvadra zahájí provoz výroby energie jedním kliknutím

Středoafrická republika je vnitrozemský stát ve středu afrického kontinentu a jedna z nejméně rozvinutých zemí světa. Míra pokrytí národními dodávkami energie je pouze 8 % a míra kapitálových dodávek energie pouze 35 %. Vodní elektrárna Boali 2 se nachází ve městě Boali City, provincie Umberambako, střední Afrika. Elektrárna je v provozu desítky let od svého dokončení. Komponenty vážně stárnou, často dochází k poruchám a účinnost výroby energie je nedostatečná, což nemůže zaručit každodenní poptávku místních obyvatel po elektřině. . V roce 2016 se Africká rozvojová banka rozhodla poskytnout pomoc čínským a africkým vládám při rekonstrukci 10 MW elektrárny a přenosového vedení v první fázi vodní elektrárny Boali 2 a při výstavbě druhé fáze.

Obrázky 6

Panoramatický pohled projektu

Projekt byl zahájen v únoru 2019 a je dokončen 11. srpna 2021. Během výstavby projektu prošel mnoha testy, jako jsou epidemie, války a mimořádné události, ale projektový tým nikdy nebyl chaotický, vědecky organizovaný a překonávaný potíže s povzneseným duchem zajistit hladké dokončení projektu.

Obrázky 7

Dokončení a oficiální uvedení projektu do provozu nejen zlepšilo místní situaci s nedostatkem elektřiny, ale má také pozitivní dopad na investiční, obchodní a pracovní prostředí ve střední Africe, urychluje sociální stabilitu a podporuje ekonomický rozvoj. Jde o klíčový projekt obživy ve Středoafrické republice. .
V budoucnu bude HNAC a technický personál i nadále umístěn na místě, aby zajišťovali provoz, údržbu a technické služby projektu.


Další čtení

    Středoafrická republika se nachází ve středu afrického kontinentu, sousedí s Kamerunem na západě, Súdánem na východě, Čadem na severu a Kongem (Kinshasa) a Kongem (Brazzaville) na jihu, s pevninou 623,000 26 kilometrů čtverečních. Střední Afrika se nachází v tropech s horkým klimatem. Teplotní rozdíl v průběhu roku je malý (průměrná roční teplota je 1000°C), ale teplotní rozdíl mezi dnem a nocí je velký. Celý rok se dělí na období sucha a období dešťů. Květen až říjen je obdobím dešťů a listopad až duben obdobím sucha. Průměrné roční srážky jsou 1600-49 mm, které postupně od jihu k severu ubývají. Střední Afrika je bohatá na vodní zdroje. Mezi hlavní řeky patří řeka Ubangi a řeka Wam. Je jednou ze 67 nejméně rozvinutých zemí vyhlášených Organizací spojených národů. Více než 74 % populace žije pod hranicí chudoby a zaměstnaná populace tvoří asi 80 % národní pracovní síly. Střední Africe dominuje zemědělství a chov zvířat, s relativně bohatými přírodními zdroji, extrémně slabou a zaostalou průmyslovou infrastrukturou, pomalým rozvojem národního hospodářství a více než XNUMX % průmyslových výrobků a zboží denní potřeby závisí na dovozu.

Předchozí: Dobré zprávy | Společnost HNAC Technology Co., Ltd vyhrála nabídku na projekt jaderné vodní elektrárny Guangdong Yuehai Wulan

Další: HNAC Účast na 12. mezinárodním fóru Infrastructure Investment and Construction Summit Forum