EN
Všechny kategorie

Novinky

Domů>Novinky

[Retrográdní, vyplutí] Projekt HNAC Nauru Smart Grid začal hladce

Čas: 2021-04-23 Hity: 237

Začátkem dubna přiletěli členové projektového týmu Smart Grid společnosti HNAC Nauru do ostrovního státu v jižním Tichomoří Republiky Nauru na společném charterovém letu pro projekt jižního Pacifiku organizovaný China Harbor a Fourth Aviation Administration of China Communications. První zámořský projekt chytré sítě společnosti oficiálně začal letos. Obchod dosáhl nového maxima.

图片 1 副本


Další čtení


Projekt Nauru Smart Grid je podporován Asijskou rozvojovou bankou (ADB) a je společným generálním kontraktem společnosti China Harbor-Huazi Technology-Rising Sun. Zahrnuje 6.9MW fotovoltaický systém, 5MW/2.5MWh bateriový systém ukládání energie, 5 dieselových generátorů a jednu 11kV rozvodnu. Za projekt odpovídá HNAC za celkový návrh a dodávku hlavního elektrického zařízení, zatímco dceřiná společnost Great New Energy je zodpovědná za správu na místě a celkovou instalaci a uvedení do provozu.

图片 2 副本

Předchozí: HNAC pomohla odvodňovací čerpací stanici okresního úřadu pro zemědělství a vodu Huiyang

Další: [Dobré zprávy] HNAC Maoming Binhai Projekt údržby společnosti pro investice do vodovodní vody v nové oblasti oficiálně zahájen

Žhavé kategorie