EN
Všechny kategorie

Projekt rozvodny

Domů>Inženýrský dodavatel>Projekt rozvodny

Projekt rozvodny

Projekt rozvodny


Provádíme inženýrský projekt trafostanice EPC, poskytujeme transformátory, spínací zařízení, vakuové obvody, nárazuvzdorná zařízení atd. Provádíme také instalaci zařízení, odladění a technická školení operátorů.
Můžeme navrhnout a postavit spínací stanici, sériovou kompenzační stanici, přenosové vedení; poskytujeme servis montáže a odladění venkovních jističů a rozváděčů.   

Odeslat dotaz
Aplikace
Centralizované větrné elektrárny
Částečně decentralizované větrné elektrárny
Rezidenční čtvrť
Transformace městské veřejnosti
Rušné centrum města
Výroba automobilů
Hutnictví železa a oceli
Stavebnictví a nemovitosti
Stavební napájení atd
Typický projekt
 • 1. 金驰能源材料有限公司110 kV变电站EPC总承包 副本
  110kV Substation EPC Contracting Project pro Jinchi Energy and Material Co., Ltd.

  Kapacita tohoto projektu je 1×40 MVA +1×31.5MVA. HNAC zajišťuje projekt s projekcí, výrobou zařízení, instalací a uvedením do provozu a zajišťuje jednorázový přenos výkonu pro projekt do 6 měsíců.

 • d5ab346746deb94d004ca648b8ab05c 副本
  Rozvodna 90kV/10kV SOMETA, Senegal

  Rozvodna 90kV/10kV společnosti OMETA se nachází v Dakaru, hlavním městě Senegalu. Rozvodna potřebuje dokončit dvě vstupní vedení 90 kV, 6 výstupních vedení pro 10 kV a instalaci a zprovoznění hlavního transformátorového zařízení 8 MVA.

 • 手机型号去掉-3.青海湘和有色金属有限责任公司整体技术升级改造110kV变电站项目 副本
  Projekt celkové technické modernizace a transformace rozvodny 110 kV

  Tento projekt je projekt výstavby rozvodny 110 kV pro celkovou modernizaci a transformaci společnosti Qinghai Xianghe Nonferrous Metals Co., Ltd., neškodnou úpravu hlušiny z tavení zinku a komplexní obnovu cenných kovů. HNAC zajišťuje primární a sekundární projekt, ochranu, měření a řízení celé stanice, dodávku systému a instalaci produktu a zprovoznění, projekt byl úspěšně uveden do provozu po dokončení transformace a výstavby celé stanice do 3 měsíců.

 • 4. 瓮安龙马磷业110kV变电站项目 副本
  Projekt rozvodny 110 kV pro průmysl fosforu Weng'an Longma

  Tento projekt je projekt výstavby rozvodny 110 kV pro komplexní využití zbytkového plynu žlutého fosforu společnosti Longma Phosphorus Industry Co., Ltd. HNAC zajišťuje návrh, dodávku, instalaci a uvedení do provozu nově přidaného intervalového počítačového monitorovacího systému a měření a řízení ochrany. systému na tomto webu. Projekt úspěšně zprovozněn a dodávka elektřiny po tříměsíční rekonstrukci a výstavbě.

DOTAZ

Žhavé kategorie